ÖDÜL GALERİSİ

Ödül Galerisi - LifeWave, Inc.

LifeWave Ödül Galerisine hoş geldiniz. Bu galeride uzun yıllardır aldığımız ödülleri görebilirsiniz. Her ödülün tam boy fotoğrafını görmek için aşağıdaki görsellere tıklayın.

Lifewave 2015 yılında Ürün İnnovasyonu dalında DSA ETHOS/Ortak Değerler Ödülü’ne layık görüldü.

Bu ödül, LifeWave’in ürün innovasyonu alanındaki uzun vadeli adanmışlığının takdiri amacıyla verilmiştir.

ETHOS/Ortak Değerler Ödülleri, her yıl sektörümüzün devamlılığı açısından cesur ürün innovasyonları alanında örnek teşkil eden şirketlere verilmektedir. Network Marketing alanındaki en önemli şirketlerin de içerisinde bulunduğu 2015 yılındaki zorlu rekabet ortamı göze alındığında, bu önemli ödüle layık görülmek bizim için büyük bir onurdur.

LifeWave Theta Nutrition için Resmi Patenti Aldı

Amerika Birleşik Devletleri Patent Ofisi, Theta One ve Theta Activate beslenme teknolojisi için “İnsan Büyüme Hormonu ve Nitrik Oksit Üretimini Artırmaya Yönelik Beslenme Ürünü Bileşimi" adıyla resmi patenti yayınladı. Theta teknolojisi için verilen bu patent, beslenme sektöründeki bu “dakikalar içinde hisset” buluşunun özel niteliğini garanti altına almaktadır. Theta One ve Theta Activate, LifeWave'in yaşam kalitesini önemli ölçüde iyileştirmek için vücuttaki besin maddelerini hızlı bir şekilde artırmaya yönelik yaklaşımını ifade etmektedir.

United States Patent for LifeWave Technology Issued after 12-Year Review

The United States Patent Office (USPTO) has now officially issued the foundational LifeWave Technology patent entitled “Biomolecular Wearable Apparatus.” After a thorough review of our scientific and research data, the USPTO determined that the LifeWave Technology is valid and novel, and on that basis issued this patent.

12 Yıllık İnceleme sonrasında LifeWave Technology’ye Amerika Birleşik Devletleri Patenti verildi

Amerika Birleşik Devletleri Patent Dairesi (USPTO), LifeWave Technology’ye resmi olarak “Biyomoleküler Giyilebilir Aparat” adlı patenti verdi. Bilimsel ve araştırma verilerimizi ayrıntılı bir şekilde inceleyen USPTO, LifeWave Technology’nin geçerli ve yenilikçi olduğuna karar verip bu patenti verdi.

Amerika Birleşik Devletleri Patent Dairesi tarafından İkinci LifeWave Technology Patenti verildi

Amerika Birleşik Devletleri Patent Dairesi, LifeWave Technology’nin kapsamını daha da genişleten ikinci bir patent verdi. Bu, LifeWave’in etkinliğini ve geçerliliğini geliştiren önemli bir kıstası işaret ediyor ve büyüyen topluluğumuzu oluşturan herkes için olağanüstü bir başarı.

LifeWave Kurucusu/CEO David Schmidt, Mor Kalbin Askeri Düzeni'nden (MKAD) çok özel bir ödül aldı!

David'e, hayati anlarda acı çeken kişilere verilen yardımı simgeleyen, yaralılara müdahale eden Bahriye Sıhhiye Memurunun bir heykeli sunuldu. David, MKAD'ın tarih boyunca verdiği ilk ödülü bu açılış töreninde almış olmaktan büyük onur duyuyor!

LifeWave'e, Gazi Kuruluşundan Onur Ödülü

Mor Kalbin Askeri Düzeni (MKAD), gazilerin acılarını ve ızdıraplarını dindirmeye yardımcı olan LifeWave'e onur ödülü takdim etti. MKAD, çatışma sırasında aldıkları yaralardan dolayı Mor Kalp Madalyasına layık görülen 45.000 asker erkek ve kadından oluşan muhteşem bir kuruluştur. MKAD, kendini savaş sırasında yaralanan gazilere vatanseverliği destekleyen, temiz yürekli ve kardeşçe bir ortam sunmaya ve gerekli olduğu durumlarda yasal girişimler konusunda onları desteklemeye ve en önemlisi, tüm gazilere ve ailelerine hizmet vermeye adamıştır. LifeWave, böyle bir önemli kuruluş tarafından tanınmış olmanın gururunu yaşıyor.

LifeWave California Miramar University'den Ödül Aldı

California Miramar Universit, LifeWave, Inc.’e “Öne Çıkan Küçük İşletme Ödülü”nü layık gördü. CalMU, şirketin 100’ü aşkın ülkedeki varlığı sebebiyle LifeWave’i seçti. LifeWave ürünleri dünyanın dört bir yanındaki insanlara yardım ederek hayat kalitelerini artırıyor. “LifeWave sağlık pazarına yepyeni bir solu getirdi, işin aslı bu sektörü ONLAR yarattı.” CalMU, aynı zamanda LifeWave’in iş modelini, tarihçesini ve aldığı övgüleri de son derece etkileyici buldu. LifeWave, kurulduğu yer olan San Diego, Kaliforniya’daki böylesine köklü bir üniversite tarafından onurlandırıldığı için gurur duyuyor.

LifeWave Suzanne Somers'ın Bombshell Kitabında

LifeWave teknolojisini önceki üç (Sexy ForeverKnockout ve Breakthrough) New York Times best-seller kitabına dâhil eden Suzanne Somers son kitabı Bombshell’de de LifeWave’e dikkat çekiyor. Kitapta, Suzanne LifeWave’i yaşlanmaya karşı ve gelişmiş zindeliğe dair en dikkat çekici sağlık sırlarından biri olarak öne çıkarıyor.

LifeWave Inc. Dergisinin 2011'de En Hızlı Büyüyen 5000 Özel Şirket Listesinde Yer Aldı
Sıra #721/5000

Inc. Dergisi Ağustos 2011'de, LifeWave'in bir kez daha Amerika Birleşik Devletleri'nde en hızlı büyüyen 5000 özel şirket listesinde kendine yer bulduğunu açıkladı. LifeWave üst üste üç yıldır bu prestijli ve iyi bilinen listeye girmeyi başarmaktadır. Ancak bu yıl LifeWave ilk 1.000 şirket arasına girerek 721. sıraya yükselmiştir. LifeWave, Inc. 5000 listesine ilk kez 2009 yılında 4825. sıradan girmiş ve 2010 yılında inanılmaz bir hamleyle 1435. sıraya yükselmiştir. 2011 yılında 721. sıraya yükselerek ulaştığımız başarı şirketin tarihinde gerçek bir dönüm noktasıdır.

"Moving America Forward" Ödülü

LifeWave Ocak 2011'de, uluslararası alanda tanınmış bir ikon olan William Shatner'in sunduğu, ABD'de ulusal çapta yayınlanan bir haber televizyonu programı olan Moving America Forward'a konu olarak seçilmenin onurunu yaşamıştır. Moving America Forward, ürünleri ve hizmetleri ile ulusun gelişmesine katkıda bulunan girişimcileri ve kuruluşları tanıtmaktadır. Söz konusu bölümde LifeWave "Moving America Forward" Ödülüne layık görülmüştür.  

LifeWave, Suzanne Somers’ın Sexy Forever adlı kitabında

2010’da üst üste üçüncü kez Suzanne Somers, New York Times’ın 1 numaralı en çok satan kitabında LifeWave’den bahsetti. Sexy Forever’da, Suzanne 40 yaşından sonra genç, sağlıklı ve canlı kalma konusundaki sırlarını paylaşıyor. LifeWave de bu sırlardan biri.

LifeWave 2010 yılının En Hızlı Büyüyen 5000 Özel Şirketi listesinde,
1435. sırada 

Inc. Magazine’in en hızlı büyüyen şirketler için hazırladığı yıllık sıralama, Amerika Birleşik Devletleri’nde hızlı gelişen özel şirketlerin tanınmış ve kapsamlı bir listesidir. 2009 ve 2010 olmak üzere üst üste iki yıl, LifeWave’in adı bu prestijli listede yer aldı. Bununla birlikte, 2010 yılında bir önceki yıl ile karşılaştırıldığında 3.380 sıra atlayarak 1.435. sıraya geldik.

LifeWave Beşinci Yıl Dönümü Ödülü

10-14 Kasım 2009’dan bu yana, LifeWave beşinci yıl dönümünü şık bir şekilde kutluyor; unutulmaz bir Karayip gemi yolculuğuyla. Bu yolculuğun son gününde, bütün alanın istekli desteğiyle birlikte LifeWave çalışanları, David Schmidt’e etkileyici bir hatıra olan kristal heykeli sundu.

LifeWave Suzanne Somers'in Knockout

Kitabında Yer Buldu

Suzanne Somers bir ürün veya şirket için olumlu düşünceleri olduğunda bunları paylaşmaktan çekinmiyor. 2008 yılında Breakthrough kitabında LifeWave'e yer verdikten sonra bu sefer 2009'da çıkan Knockout kitabında David Schmidt ile yapılan bir röportaja yer veriyor. Bu röportajda David glutatyonun vücudumuzu kanser yapan toksinlerden temizlemedeki kritik rolünü anlatıyor. Knockout kitabı New York Times En Çok Satanlar Listesinde 1 numaraya kadar yükseldi.

LifeWave Inc. Dergisinin 2009'da En Hızlı Büyüyen Özel Şirketler Listesinde Yer Aldı

Inc. Dergisinin her yıl yayınladığı en hızlı büyüyen şirketler listesi Amerika Birleşik Devletleri'nde hızla gelişen özel şirketlerin yer aldığı iyi bilinen kapsamlı bir listedir. 2009 ve 2010'da üst üste iki yıl LifeWave bu prestijli listede yer almanın gururunu yaşamıştır. 2009 yılında 4.825. sıradan listeye girdik.

Uluslararası Rahatsızlık Gözlemevi Ödülü (Osservatorio Internazionale Sul Disagio)

Uluslararası Rahatsızlık Gözlemevi, uluslararası sıkıntılı durumların giderilmesinde yardımcı olan insanları ve kuruluşları ödüllendirme misyonuna sahip bir dernektir. Bu organizasyonun üyeleri IceWave'in İtalya'da dikkate değer bir etkiyle kullanıldığını gözlemlemiştir. Sonuç olarak, derneğin Genel Sekreteri Profesör Angelo Marra IceWave'in geliştirilmesi amacıyla 2009 yılında Carrousel du Louvre'da (Paris, Fransa) bu ödülü David Schmidt'e takdim etmiştir.

Roma'dan Takdir Madalyası

Nisan 2009'da, İtalya'nın tarihi L'Aquila şehrinde son otuz yılın en şiddetli depremi meydana gelmiştir. Bu afet sonucunda yüzlerce kişi ölmüş, on binlerce kişi evsiz kalmış ve 1.500'den fazla kişi yaralanmıştır. LifeWave bu felaket sonrasında acil durum müdahale görevlileri, gönüllüler ve kurbanlara yardımcı olmak amacıyla bant ürünlerinden bağışlamıştır.

LifeWave'in bu çabaları karşılığında, Roma Belediye Başkanlığından bir temsilci 25 Ekim 2009'da Roma'daki Ergife Palace Hotel'de LifeWave'in bir açık toplantısı için bir araya gelen 800 kişilik bir kalabalığın huzurunda David Schmidt'e bu altın madalyayı takdim etmiştir.

LifeWave Suzanne Somers'ın Breakthrough Kitabında

2008 yılında Amerika’nın en güvenilir sağlık danışmanlarından biri olan Suzanna Somers büyük ilgi gören Breakthrough kitabında David Schmidt ve LifeWave patch’lerinden söz etti. Kitapta sağlıklı bir yaşam için hayat değiştiren sekiz adım ayrıntılı olarak açıklanıyor. Bu adımlardan biri de, Suzanne’in yaşlılık önleyici rejimin en önemli bileşeni olan LifeWave patch’leri. Breakthrough New York Times Best Sellers Listesinde hızla 1 numaraya ulaşmayı başardı.

Cambridge Who's Who Ödülü

"Cambridge Who's Who" Arşivi, birçok farklı sektörden yönetici, profesyonel ve girişimcinin biyografilerinin yer aldığı ayrıntılı bir derleme. Bu arşive yalnızca kendi sektöründe ve mesleğinde liderlik ve büyük başarı göstermiş kişiler katılabiliyor. David Schmidt’in, arşivin 2008-2009 edisyonuna eklenmesine karar verildi ve Hayat Boyu Üyelik’e sahip oldu.

Bilim ve Teknoloji Doktorası, Onur Derecesi

1999’da Inventors Club of America tarafından desteklenen International Hall of Fame Ödül Komitesi David Schmidt’i biyomedikal alanında yaptığı çalışmalar ve metal alaşımı araştırmasına katkıları nedeniyle Bilim ve Teknoloji Doktorası, Onur Derecesi verilmesine karar verdi. International Hall of Fame yatırımcılar tarafından oluşturulan ve olağanüstü çalışmaları ödüllendirmek üzere kurulmuş bir organizasyondu.

İleri Düzey Teknoloji Ödülü, 1999

1999 yılında David Schmidt üst üste iki yıl İleri Düzey Teknoloji Ödülüne sahip oldu. International Hall of Fame (Inventors Clubs of America tarafından destekleniyor) David’i metal alaşımı üzerine yürüttüğü çalışmalar nedeniyle ödüllendirdi. Bu metal alaşımı, sudan hidrojen ve oksijen gazı üretmede katalizör görevi üstlendi. Bu daha önce kimsenin başaramadığı bir şeydi!

İleri Teknoloji Ödülü, 1998

1998'de David Schmidt, yeni bir tür çimento oluşturmak amacıyla, deniz suyundan mineral toplama katalisti icadı sayesinde International Hall of Fame'in (Inventors Clubs of America sponsorluğunda) sunduğu bir ödüle layık görülmüştü. Bu icada, tam da adına uygun olan "SEA-MENT adı verildi."